%100 İzinli Toplu E-mail Gönderimi


E-posta pazarlamanın lideri Euromessage ile SPAM filtrelerine takılmadan basit “sürükle-bırak” şablonlarla toplu e-mail gönderimine hemen başlayın!

  • 7/24 müşteri hizmetleri
  • Kolay veri yükleme ve yönetme
  • Sürükle bırak e-posta editörüyle kolay tasarım
  • Ücretsiz e-mail şablonları
  • Mobil için optimize e-mail gönderimi
  • İleri düzey segmentasyon
  • Omnichannel kampanya yönetimi
  • Kişiselleştirilmiş e-mail gönderimleri
  • %100 veri güvenliği
  • Detaylı canlı raporlama

TALEP FORMU

Refresh
E-bülten listesine kayıt olamak istiyorum.

We’ve received your enquiry and will contact you as soon as possible.

We could not receive your enquiry now. Please try again.

30 ülkede 1500’den fazla marka bizi tercih etti.

euromessage

Neden Euromessage?

Euromessage 2002 yılında e-mail pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Sonrasında çok-kanallı pazarlama yönetiminde Türkiye’nin öncü şirketi olmuştur. Şirket esnek ve ölçeklenebilir temelleri üstüne ilerlemiş, hizmet ve çözümlerini dijital pazarlama ve e-ticaretin güncel gereksinimleri doğrultusunda geliştirmiş ve genişletmiştir. 1500’ü aşkın yerli ve yabancı müşterisi ile İstanbul, Londra, Dubai ve Hamburg’da hizmet vermektedir.

mail gönderimi

E-mail Gönderim Performansı

Saatte 20 milyona varan e-mail gönderim kapasitesi, dakikada 3 milyon data yükleme kabiliyeti, profesyonel API entegrasyonları ile dünya standartları üzerinde hizmet veren Euromessage e-posta pazarlama çözümleri konusunda da lider konumdadır.

Müsteri Hizmetleri & Destek

Sektörümüzdeki en kapsamlı müşteri ve destek hizmetlerini sunuyoruz. Euromessage ile ortaklık kurduğunuzda, bir kullanıcı adı ve paroladan çok daha fazlasına sahip olursunuz. Gereksinimlerinize bağlı olarak, pazarlama ekibinizin bir parçası haline gelebilen müşteri başarı yöneticileri, iletilebilirlik uzmanları, grafik tasarımcılar, teknik danışmanlar ve IT uzmanlarından oluşan bir ekibe sahip olursunuz. 7/24 çalışan müşteri destek hizmetlerimiz sayesinde, ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.

Sektörel Çözümler

İster basit bir e-mail gönderi uygulaması arayışı içinde olun, ister yüksek hacimli e-posta gönderileriniz için güçlü bir e-posta motoru arayışında olun, ya da bire bir pazarlama tekniklerinizi bir üst seviyeye taşımak isteyin, basit ve karmaşık ihtiyaçlarınızı mükemmel bir denge içerisinde karşılayan euromessage tüm isteklerinize cevap verecek şekilde farklı kullanım şekilleri sunmaktadır.

Uzmanlarımızın size özel çözüm önerileri için hemen bizimle iletişime geçin.

TALEP FORMU