Email Pazarlama: Getirisi En Yüksek Dijital Pazarlama Yöntemi


Email pazarlamanın lideri Euromessage ile yapay zeka destekli otomasyondan yararlanarak kampanyalarınızdan maksimum dönüş elde edin.

  • 7/24 müşteri hizmetleri
  • Büyük veriyi kolaylıkla yükleyip yönetin
  • Sürükle bırak email şabonlarıyla kolay tasarım
  • %100 izinli toplu email gönderimi
  • Mobil için optimize edilmiş ‘responsive’ emailler
  • Yapay zeka destekli otomasyon
  • Omnichannel kampanya yönetimi
  • Akıllı öngörülerle çalışan tavsiye motoru
  • %100 veri güvenliği
  • Ayrıntılı kullanıcı ve performans raporları

TALEP FORMU

Refresh
Evet, Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorum. Euromessage'dan ürün, hizmetler, blog gönderileri ve etkinlikleriyle ilgili bilgilendirme e-postaları almak istiyorum.

We’ve received your enquiry and will contact you as soon as possible.

We could not receive your enquiry now. Please try again.

30 ülkede 1500’den fazla marka bizi tercih etti.

kişiselleştirilmiş email

Akıllı Kişisel İçerikler

Euromessage ile email'lerinizin içeriklerini davranış bazlı ürün önerileriyle kolayca kişiselleştirin. İster büyük ister küçük ölçekli tüm kampanyalarınız için ilgi çekici email'ler oluşturabilir, tetikleyebilir ve otomatikleştirebilirsiniz. Hedef kitlenizi daha yakından tanıyarak özel kriterleri baz alan segmentler oluşturup kişiselleştirilmiş e-postalarla kampanya başarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

email tasarımları

Optimize Edilmiş “Responsive” Email Tasarımları

Otomatik gitmesini istediğiniz, segment ya da davranış bazlı email'ler için kullanıma hazır “sürükle-bırak” şablonlarla kolayca mobil uyumlu email'ler oluşturabilirsiniz. Profesyonel destek almak isterseniz, markanıza özel dijital tasarım ve kampanyalar için deneyimli yaratıcı ekibimiz sizinle birebir çalışabilir. Ayrıca e-postalarınızı farklı cihazlar ve email istemcileri için test ederek tüm cihazlarda optimum performans elde etmenizi garantiliyoruz.

euromessage

Email Kampanyalarınızda Başarınızı İzleyin

Euromessage’ın sunduğu entegre raporlarla, email kampanyalarınızın performansını gerçek zamanlı takip etmeniz mümkün. Ayrıca gönderdiğiniz her kampanya mesajının ne zaman, nerede ve hangi kullanıcı tarafından açıldığını, müşterilerinizin hangi konulara daha çok ilgi gösterdiğini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı kampanya raporları sayesinde kullanıcılarınızın cihaz, lokasyon ve davranışları hakkında güncel verilere gerçek zamanlı ulaşabilir, yıllara, aylara ve haftalara göre başarı ve performansınızı ölçebilirsiniz.

mail gönderimi

Email Gönderim Performansı

Saatte 20 milyona varan email gönderim kapasitesi, dakikada 3 milyon data yükleme kabiliyeti, profesyonel API entegrasyonları ile dünya standartları üzerinde hizmet veren Euromessage e-posta pazarlama çözümleri konusunda da lider konumdadır.

Müsteri Hizmetleri & Destek

Sektörümüzdeki en kapsamlı müşteri ve destek hizmetlerini sunuyoruz. Euromessage ile ortaklık kurduğunuzda, bir kullanıcı adı ve paroladan çok daha fazlasına sahip olursunuz. Gereksinimlerinize bağlı olarak, pazarlama ekibinizin bir parçası haline gelebilen müşteri başarı yöneticileri, iletilebilirlik uzmanları, grafik tasarımcılar, teknik danışmanlar ve IT uzmanlarından oluşan bir ekibe sahip olursunuz. 7/24 çalışan müşteri destek hizmetlerimiz sayesinde, ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.

Sektörel Çözümler

İster basit bir email gönderi uygulaması arayışı içinde olun, ister yüksek hacimli e-posta gönderileriniz için güçlü bir e-posta motoru arayışında olun, ya da bire bir pazarlama tekniklerinizi bir üst seviyeye taşımak isteyin, basit ve karmaşık ihtiyaçlarınızı mükemmel bir denge içerisinde karşılayan Euromessage tüm isteklerinize cevap verecek şekilde farklı kullanım şekilleri sunmaktadır.

Uzmanlarımızın size özel çözüm önerileri için hemen bizimle iletişime geçin.

TALEP FORMU